Kanapki na ciepło z wieloma dodatkami są Twoimi ulubionymi? Poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci cieszyć się nimi każdego dnia? Bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ w tym wpisie prezentujemy ranking opiekaczy do kanapek, dzięki którym będzie to możliwe! Zestawienie będzie składało się z pięciu, najlepszych na rynku opiekaczy, które zdecydowanie warto kupić. Nie wiesz jaki opiekacz do kanapek wybrać i kupić? Zapraszamy zatem do lektury!

Jaki opiekacz do kanapek wybrać i kupić?

Klarstein Trinity 3 w 1

Opiekacz do kanapek Klarstein Trinity
Opiekacz do kanapek Klarstein Trinity

Pierwszy opiekacz do kanapek w rankingu to istny kombajn. Posiada wiele, rozmaitych funkcji, dzięki którym przygotujesz nie tylko smaczne kanapki, ale również gofry, czy grillowane produkty. Główny element konstrukcyjny urządzenia stanowią trzy, osobne płyty grzewcze, które możesz w każdym momencie wymienić. Każda z nich blokowana jest przy pomocy specjalnego zatrzasku zwalnianego jednym przyciskiem.

Na uwagę zasługuje również moc sprzętu, ponieważ wynosi ona aż 1300 W! Dzięki takim pokładom energii przygotowanie nawet skomplikowanych kanapek potrwa jedynie kilka minut. Użytkowanie opiekacza Klarstein znacznie ułatwia dioda LED umieszczona w przedniej jego części. Zapala się ona w momencie, gdy Twoje danie jest gotowe. Ponadto urządzenie posiada specjalne otwory i rynienki, którymi wycieka tłuszcz z grillowanych produktów, dlatego nie musisz martwić się o ich kaloryczność.

Ravanson OP-7020

Raven ES003
Ravanson OP-7020

Ravanson OP-7020 jest opiekaczem słabszym, lecz równie dobrze wyposażonym w porównaniu do poprzednika. Swoją uwagę zwraca już od samego początku, ponieważ jego obudowa wykonana została z materiałów, które nie nagrzewają się. Jest to niezwykle ważne w przypadku, kiedy w kuchni mogą znajdować się dzieci.

Nowością są dwie lampki kontrolne, pierwsza sygnalizuje pracę urządzenia, a druga informuje w momencie, w którym przyrządzanie kanapek się zakończy. Ponadto Ravanson OP-7020 jest niezwykle łatwy w czyszczeniu. Jego konstrukcja nie jest skomplikowana, dzięki czemu doprowadzenie go do stanu pierwotnego nie stanowi najmniejszego problemu.

Sencor SSM 4304RD

Sencor SSM 4304RD
Sencor SSM 4304RD

Opiekacz o mocy 700 W, wadze 1,2 kg i bardzo dobrych wymiarach. Sencor SSM 4304RD jest na tyle duży, że bez problemu przy jego pomocy przygotujesz cztery, ciepłe i pyszne kanapki. Wnętrze urządzenia zostało wykonane z materiałów, do których nie przylegają żadne produkty, dlatego ze spokojem będziesz w stanie upiec kanapkę z dużą ilością sera, lub mięsa.

Opiekacz do kanapek Sencor podobnie, jak produkt Raven posiada dwie, osobne diody LED – jedną informującą o podłączeniu zasilania, drugą o odpowiednim stopniu nagrzania. Funkcje te znacznie ułatwiają i usprawniają gotowanie. Na koniec jedynie wspomnimy, że długość dołączonego przewodu wynosi aż 75 cm, dlatego opiekacz może stać w dużej odległości od źródła zasilania.

Unold Quadro

Unold Quadro
Unold Quadro

Unold Quadro to bardzo prosty, ale niezawodny opiekacz do kanapek. Moc urządzenia wynosi 1100 W i jest ona w pełni wystarczająca do tego, aby każdego dnia przygotowywać różnego typu kanapki. Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze urządzenia, ponieważ jest ono nie tylko wyposażone w powierzchnię, do której nie przylegają produkty, ale również cechuje się niebanalną konstrukcją.

⇒ Zobacz także: Ranking tosterów 2019!

Unold Quadro to jedyny opiekacz do kanapek w tym rankingu, który posiada wyraźnie oddzielone miejsca na poszczególne kanapki. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikasz złączenia kilku kanapek np. za pomocą sera. Łatwiej jest je wyjąć, a co za tym idzie – gotowanie przebiega znacznie szybciej. Na pokrywie urządzenia znajdują się, standardowo, dwie diody sygnalizacyjne, a w podstawie jest miejsce przeznaczone na przewód.

Eldom ST 11

Eldom ST 11
Eldom ST 11

Ranking opiekaczy do kanapek zamykamy urządzeniem Eldom ST 11. Przeznaczone jest ono do przygotowywania dwóch, lub czterech kanapek. W zależności od wybranej opcji efekt finalny różni się kształtem. Jeżeli zdecydujesz się na dwie kanapki – będą one w kształcie kwadratu. Ponadto będą znacznie większe w porównaniu do czterech trójkątnych.

Wygląd opiekacza do kanapek Eldom jest niezwykle prosty. Sprzęt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, a obudowa nie zawiera wielu elementów. W zasadzie jedyne, które odnajdziesz, to dwie diody LED znajdujące się na górnej pokrywie. Poza tym obudowa jest wolna od przycisków, czy dodatkowych przetłoczeń. Na zakończenie jedynie wspomnimy o termostacie, który w tym urządzeniu sprawdza się wyśmienicie. Utrzymuje stałą temperaturę i błyskawicznie nagrzewa wnętrze opiekacza.