Kenwood KM096

Robot kuchenny Kenwood KM096
Robot kuchenny Kenwood KM096

Kenwood to jedna z najstarszych firm specjalizujących się w produkcji sprzętu AGD. Dlatego też w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć najlepszego robota kuchennego obecnie oferowanego przez to przedsiębiorstwo. KM096 to urządzenie o mocy 1500 W. Jest ona na tyle duża, że pozwoli w komfortowych warunkach wymieszać nawet bardzo twarde produkty.

Ponadto uwagę warto zwrócić na misę, ponieważ charakteryzuje się ona pojemnością aż 6,7 litra. Przyjemną pracę przy pomocy tego urządzenia gwarantuje 8 programów, a także płynna regulacja prędkości. Dzięki niej dostosujesz obroty mieszadła do produktów, z których aktualnie przygotowujesz potrawę. Możliwe jest również precyzyjne dobranie temperatury, co pozwoli Ci na przyspieszenie wyrastania ciasta. Zmian dokonasz przy pomocy wygodnych przycisków, a ustawione parametry zawsze wyświetlają się na czytelnym wyświetlaczu LCD.

W zestawie wraz z najlepszym robotem kuchennym Kenwood znajduje się aż 5 mieszadeł, dzięki którym przygotujesz niemal każdą potrawę! Nie zapomnij również, że jest to urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, która oprze się wszystkim uszkodzeniom!

Profi Cook PC-MKM1074

Profi Cook PC-MKM1074
Profi Cook PC-MKM1074

Robot kuchenny marki Profi Cook z powodzeniem może być wykorzystywany nawet w bardzo profesjonalnej kuchni. 9 programów szybkości mieszadła i funkcja turbo pozwolą na błyskawiczne wymieszanie dużych ilości twardych składników. Timer zadba o to, aby sprzęt wyłączył się po odpowiednim czasie, a miska ze stali nierdzewnej o pojemności 2,5 litra nie pozwoli na to, aby poza nią wydostały się jakiekolwiek produkty.

Co ciekawe, najlepszy robot kuchenny Profi Cook wyposażony jest również w pokrywę, która może służyć jako miarka. Podziałka na jej powierzchni jest wyskalowana do aż 100 ml! Warto również zaznaczyć, że opisywany sprzęt posiada regulację temperatury, elektroniczny termostat, wyświetlacz LCD, czy 4 zdejmowane ostrza ze stali nierdzewnej, dlatego sprawdzi się w każdych warunkach i rękach.

Zelmer ZFP1100C

Najlepszy robot kuchenny Zelmer ZFP1100C
Najlepszy robot kuchenny Zelmer ZFP1100C

Już na wstępie warto zaznaczyć, że prezentowany w naszym rankingu robotów kuchennych Zelmer ZFP1100C można myć w zmywarce. Dzięki temu zaoszczędzisz masę pracy w kuchni i przeznaczysz go na inne obowiązki. Opisywane urządzenie wyposażono w 12 stopni prędkości, co oznacza, że regulacja prędkości odbywa się w sposób skokowy. Nie ujmuje to jednak w niczym, ponieważ sprzęt ten jest klasą samą w sobie. Wysoka jakość wykonania, użycie do produkcji stali, a także dbałość o wszystkie, nawet najmniejsze detale plasują tego robota kuchennego w gronie najlepszych.

Philips HR 7778

Philips HR 7778
Philips HR 7778

W rankingu robotów kuchennych nie mogło zabraknąć propozycji od Philipsa. Prezentowane urządzenie charakteryzuje się mocą na poziomie aż 1300 W. Misa wykonana jest ze stali nierdzewnej i pomieści nawet 3,4 litra, dzięki czemu przygotujesz bardzo duże ciasto, sałatkę, czy nawet frytki!

Na przodzie urządzenia znajduje się chromowane pokrętło i wygodne przyciski służące do zmiany parametrów pracy. Philips HR 7778 to urządzenie wielofunkcyjne. Może służyć nie tylko do wyrabiania ciasta, czy przygotowywania wcześniej wspomnianych frytek, ale także soków. Za wszystkie funkcje odpowiadają końcówki, których 4 sztuki znajdziesz w zestawie. Ponadto, gdy okażą się one niewystarczające, możesz dokupić inne, które bardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Najlepszy robot kuchenny Philips to sprzęt przeznaczony dla osób, które nie lubią ograniczeń. Bogaty zestaw końcówek, a także obszerna oferta akcesoriów dodatkowych sprawiają, że urządzenie będziesz w stanie wykorzystać w niemal dowolny sposób.

Eldom MFC2000

Robot kuchenny Eldom MFC2000
Robot kuchenny Eldom MFC2000

Wiele trybów pracy, wysoka odporność na uszkodzenia i intuicyjna – tak krótko można zdefiniować robota kuchennego Eldom. To sprzęt wysokiej klasy gwarantujący swoim użytkownikom przyjemność użytkowania i bezkompromisowość. Zastosowano w nim 13 trybów prędkości, w tym jeden tzw. „slowcooking”, czyli niezwykle wolne, dokładne mieszanie. Regulacja temperatury przebiega w zakresie 20 -120 stopni Celsjusza, dlatego dostosujesz ją do każdego rodzaju posiłku, jaki aktualnie przygotowujesz.

Zestaw tworzy nie tylko najlepszy robot kuchenny Eldom MFC2000 wraz z misą o pojemności 2 litrów, ale także:

  • miarka 90 ml,

  • pokrywa z otworem pozwalającym na dodanie składników w trakcie pracy,

  • nóż tnący,

  • 2 nasadki,

  • koszyk na produkty spożywcze.

Jaki robot kuchenny wybrać?

Zatem, już wiesz, jak według nas plasuje się pierwsza piątka najlepszych robotów kuchennych. Nie zapomnij napisać w komentarzu, jaki sprzęt wybrałeś! Ponadto zachęcamy do sprawdzenia innych naszych rankingów!

Polecamy także artykuł poradnikowy: Jaki robot kuchenny wybrać? Cenne porady, opinie i ranking 2019

Incoming search terms:

  • robot kuchenny wielofunkcyjny najlepszy