Najlepszy czajnik elektryczny jest dziś podstawowym urządzeniem nie tylko w kuchni, ale również w biurze. Dzięki niemu możliwe jest zagotowanie odpowiedniej ilości wody w bardzo krótkim czasie. Ostatnie lata zaowocowały tym, że mamy na rynku wiele, nowoczesnych czajników, których funkcje znacząco się różnią. Dlatego w tym artykule przedstawimy ranking czajników elektrycznych 2019, czyli spis i opis najlepszych urządzeń tego typu.

Klarstein Aquavita

Czajnik elektryczny Klarstein Aquavita
Czajnik elektryczny Klarstein Aquavita

To wygodny, wielofunkcyjny i nowoczesny czajnik elektryczny. Jego pojemność wynosi 1,7 litra, a moc 2200 W. Dzięki niej podgrzanie nawet pełnego czajnika zajmuje jedynie kilka minut. Warto również zaznaczyć, że urządzenie to posiada na jednym z boków przejrzysty wskaźnik temperatury, dzięki któremu łatwo oszacujesz, kiedy woda zostanie doprowadzona do wrzenia lub będzie odpowiednia dla przygotowywanego przez Ciebie napoju.

Klarstein Aquavita to najlepszy czajnik elektryczny dla osób ceniących sobie nie tylko funkcjonalność, ale również wysoką jakość wykonania i odporność. Został wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu należytą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Omawiany przez nas czajnik elektryczny Klarstein jest również bezprzewodowy, dzięki czemu możesz go swobodnie przenosić i nie oparzysz się, ponieważ posiada specjalne uchwyty antyoparzeniowe. Podsumowując, czajnik elektryczny godny polecenia.

Philips HD 9384

Czajnik Philips HD 9384
Czajnik Philips HD 9384

Łatwy w obsłudze, a zarazem nowoczesny czajnik elektryczny marki Philips. W jego podstawie znajdują się wygodne przyciski, które odpowiadają za podgrzanie wody do odpowiedniej, wybranej przez Ciebie temperatury. Dzięki temu dostosujesz ją do wielu rodzajów kawy, herbaty, a nawet yerba mate. Pojemność urządzenia to 1,7 litra, a moc to aż 2400 W.

Ciekawostką jest funkcja utrzymywania temperatury. Jak sama nazwa wskazuje, podtrzymuje ona temperaturę wody po zagotowaniu. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale także prąd konieczny do ponownego podgrzania wody. Philips HD 9384 jest również czajnikiem ekologicznym. Na jego obudowie znajduje się specjalna podziałka pozwalająca na przygotowanie tyle wody, ile aktualnie potrzebujesz.

Na koniec jedynie wspomnimy, że urządzenie znajdujące się na drugim miejscu naszego rankingu czajników elektrycznych ma wiele, bardzo dobrze działających zabezpieczeń. Chronią one nie tylko przed zwarciem, ale również uruchomieniem pustego czajnika. Ponadto sprzęt wyłączy się za każdym razem, gdy woda zagotuje się do wybranej temperatury lub podniesiesz go z podstawy.

Zelmer 332.2

Zelmer 332.2
Zelmer 332.2

Zelmer słynie z produkcji prostych, aczkolwiek bardzo niezawodnych urządzeń elektronicznych. Taki też jest czajnik znajdujący się na trzecim miejscu naszego rankingu. Na wstępie warto zaznaczyć, że posiada on specjalny filtr nylonowy, dzięki któremu przygotowywana woda jest niezwykle czysta. Ponadto filtr ten można zamienić na węglowy wykazujący się lepszymi właściwościami filtracyjnymi.

Pojemność 1,7 litra pozwala na przygotowanie około 8 filiżanek napoju, dzięki czemu zaparzysz herbatę lub kawę nie tylko dla swojej rodziny, ale również gości. Zelmer 332.2 występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego możliwe jest dobranie koloru czajnika elektrycznego do wystroju kuchni.

Zelmer CK1800

Nowoczesny czajnik elektryczny Zelmer CK1800
Nowoczesny czajnik elektryczny Zelmer CK1800

Zelmer CK1800 to czajnik z regulacją temperatury w zakresie 40-100 stopni Celsjusza. Pojemność urządzenia jest mniejsza względem poprzednio omawianych w rankingu, ponieważ wynosi 1.6 litra. Mimo to jest w pełni wystarczająca do tego, aby przygotować wiele filiżanek lub kubków ulubionego napoju. Przedstawiany, najlepszy czajnik elektryczny Zelmer posiada standardowy zestaw zabezpieczeń: przed zwarciem, włączeniem bez wody, czy oparzeniem.

Ponadto wyposażony jest również w wyjmowany filtr antywapniowy, dotykowy panel sterujący, a także obrotową podstawę. W dolnej części obudowy urządzenia znajduje się również schowek na przewód.

MPM Product MCZ-59

MPM Product MCZ-59
MPM Product MCZ-59

Najlepszy czajnik elektryczny dla osób, które potrzebują prostego w obsłudze i niezawodnego urządzenia. Jego pojemność wynosi 1,7 litra. Moc maksymalna zainstalowanej we wnętrzu czajnika grzałki wynosi 2200 W. Na uwagę zasługuje również obudowa. Wykonana została ze stali nierdzewnej pomalowanej na kolor beżowy. Otwieranie pokrywy odbywa się w sposób automatyczny, a wnętrze czajnika zostało podświetlone specjalnie zabudowanymi diodami. Takie dobranie elementów zapewnia nie tylko możliwość długotrwałej eksploatacji, ale również wyjątkowy wygląd.

Ponadto w przedstawianym czajniku elektrycznym nie zabrakło obrotowej podstawy, czy podziałki informującej o ilości znajdującej się wewnątrz wody.

Jaki czajnik elektryczny wybrać?

Ostateczna decyzja wyboru czajnika elektrycznego należy zawsze do Ciebie. Mamy nadzieję, że nasz ranking czajników elektrycznych pomógł Ci podjąć właściwą decyzję. Jeżeli masz własne propozycje urządzeń, które powinny znaleźć się w takim zestawieniu – pisz w komentarzu! Nie zapomnij również pochwalić się, jaki czajnik elektryczny kupiłeś! Polecamy także artykuł Czajnik elektryczny – jak wybrać i kupić najlepszy?

Incoming search terms:

  • cichy czajnik elektryczny 2019
  • czajniki elektryczne ranking