Grill elektryczny to urządzenie, które umożliwi swobodne grillowanie bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki niemu przygotujesz swoje ulubione, grillowane mięso, czy warzywa w każdym momencie, kiedy tylko nabierzesz na nie ochotę. Wiele, innych zalet tego rozwiązania pojawiło się we wpisie Jaki grill elektryczny wybrać?, dlatego dzisiaj omówimy ranking urządzeń tego typu.

Tefal GC3060

Grill elektryczny Tefal GC306
Grill elektryczny Tefal GC306

Nasz ranking rozpoczynamy propozycją od firmy Tefal. Urządzenie to charakteryzuje się mocą na poziomie 2000 W i gwarantuje ona niezwykle szybkie i łatwe przygotowywanie posiłków z produktów każdego typu. Ponadto sprzęt Tefal posiada dwie pozycje pracy, dzięki którym dobierzesz optymalne warunki do grillowania zarówno mięsa, jak i warzyw.

O odpowiednim stopniu nagrzania płyty poinformuje Cię lampka, a temperaturę wyregulujesz w łatwy sposób za pomocą zamieszczonego termostatu. Warto również zaznaczyć, że w zestawie znajduje się specjalna tacka na tłuszcz, która zapobiegnie temu, aby przygotowywane przez Ciebie potrawy były zbyt tłuste. Na koniec jedynie wspomnimy, że Tefal GC3060 może być przechowywany w pionie, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego miejsca.

Bosch TFB 3302

Bosch TFB 3302
Bosch TFB 3302

Grill elektryczny Bosch charakteryzuje się nieco mniejszą mocą w porównaniu do poprzedniego urządzenia, lecz również jest to sprzęt, którym warto się zainteresować. 1800 W w połączeniu z płynną regulacją temperatury, dużą powierzchnią grzania, a także regulacją górnej płyty grzewczej sprawia, że przyrządzanie posiłków przy pomocy urządzenia Bosch TFB 3302 jest niezwykle wygodne.

Na uwagę zasługuje również fakt, że obie płyty grzewcze można wyjąć, dzięki czemu ich mycie jest bardzo proste. Ponadto w górnej części urządzenia znajduje się lampka kontrolna, która informuje o pracy urządzenia. Jest to rozwiązanie proste, aczkolwiek uchroni przed popełnieniem opłakanego w skutkach błędu. Krótko mówiąc, grill elektryczny godny polecenia każdemu.

Raven EGE002

Raven EGE002
Raven EGE002

Raven EGE002 to grill elektryczny o mocy 1800 W wyposażony w skokową regulację temperatury. Mimo iż oferuje ona zmianę temperatury grzania jedynie w kilku stopniach, idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego grillowania. Waga urządzenia to zaledwie 3,5 kg, dlatego możliwe jest jego transportowanie nawet w plecaku, czy torbie podróżnej.

Na uwagę zasługuje również fakt, że wymiary grilla Raven są dobrane w sposób optymalny, co oznacza, że producent odnalazł złoty środek pomiędzy odpowiednią wielkością urządzenia, a jego mobilnością. W każdym zestawie znajduje się ociekacz na tłuszcz, który można w dowolnym momencie zdemontować.

Severin KG 2389

Severin KG 2389
Severin KG 2389

To bardzo proste urządzenia, które powinno znaleźć swoje miejsce w kuchni osób nielubiących skomplikowanego sprzętu utrudniającego gotowanie. Grill elektryczny Severin ma moc 1800 W i oferuje płynną regulację temperatury w bardzo dużym zakresie. Wartym zaznaczenia jest również fakt, że zarówno pojemnik na tłuszcz, jak i płyty grzewcze są demontowane. Powierzchnia grzania to aż 792 cm kwadratowe, dlatego przy pomocy tego sprzętu będziesz w stanie grillować nawet duże kawałki mięsa.

Ariete 1916

Grill Ariete 1916
Grill Ariete 1916

Ostatni grill elektryczny w rankingu wyprodukowany został przez mało znaną firmę Ariete. Omawiane urządzenie jest jednocześnie najmocniejsze w prezentowanym zestawieniu, ponieważ jego moc maksymalna wynosi aż 2400 W. Ponadto sprzęt ten wyposażono w wysokiej jakości płyty grzewcze wykonane z tworzywa, do którego nie przywierają potrawy. Właściwość ta znacznie ułatwia grillowanie nawet mniej doświadczonym osobom.

Przód Ariete 1916 tworzy jedynie pokrętło, a także lampka kontrolna informująca o gotowości urządzenia do pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest również fakt, że część omawianego grilla elektrycznego jest zamykana, a część jest w pełni odsłonięta. Dzięki temu w łatwy sposób dostosujesz sposób, w jaki chcesz opiec swoją potrawę. Wymiary płyty grzewczej to aż 60 x 25 cm, dlatego też nie będziesz w żaden sposób ograniczany wielkością sprzętu.

Jaki grill elektryczny wybrać?

Mamy nadzieję, że nasz ranking grilli elektrycznych pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru sprzętu dla siebie. Zestawienie to tworzyliśmy w oparciu o opinie użytkowników, dlatego możesz mieć pewność, że urządzenia w nim zawarte są uznawane za najlepsze z najlepszych.

Incoming search terms:

  • grill elektryczny domowy